Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: EDL-Etamine-du-Lys

BACTIELLE 7 wygodny do użycia bakteriobójczy spray do dezynfekcji różnych powierzchni: kuchni, łazienki, toalety, koszy na śmieci, kuwet i klatek dla zwierząt, popielniczek itp. Dobry do wykorzystania w podróży lub na wyjeździe. Zawiera zestaw bakteriobójczych olejków eterycznych.

Pojemnosć:200 ml

wygodny w użyciu spray do dezynfekcji powierzchni zawiera zestaw 100% czystych, naturalnych 7 olejków eterycznych o działaniu bakteriobójczym i deodoryzacyjnym: oregano, bazylię, szałwię, tymianek, z drzewa herbacianego, laurowy i niaouli do zastosowania po uprzednim oczyszczeniu dezynfekowanej powierzchni

  • pH 6,5
  • nie testowany na zwierzętach
  • zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego
  • nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego
  • optymalnie biodegradowalny

Sposób użycia: Spryskać oczyszczoną wcześniej powierzchnię. Pozostawić na ok. 5 minut, po czym wytrzeć szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Skład: < 5 % anionowe surfaktanty (na bazie kopry) 100% czyste, naturalne olejki eteryczne z: oregano, bazylii, szałwii, tymianku, drzewa herbacianego, laurowy i niaouli zawiera linalool*, eugenol* i carvacrol*, które mogą powodować reakcję alergiczną. * składniki naturalnie obecne w olejkach eterycznych

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu.

Producent: EDL - Etamine du Lys