Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.35 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Ecozone

Tabletki do zmywarki Ecozone 5w1 doskonale zmywają nawet bardzo zabrudzone naczynia. Dzieki formule 5w1 każda tabletka zawiera sól i nabłyszczacz, jest zapakowana w rozpuszczalnej koszulce, chroni szkło przed matowieniem, nie zawiera fosforanów, jest bezpieczna dla ekologicznych szamb i świeżo cytrynowo pachnie.

Surowe kryteria oceny potwierdziły skuteczność tabletek Ecozone oraz ich wysoką dbałość o ekologię. Produkt posiada ceryfikat Ecolabel.

 

Sposób użycia: usuń resztki zaschniętego jedzenia z naczyń i bardzo brudne naczynia opłucz pod wodą. Włóż tabletkę w koszulce do odpowiedniego pojemnika w zmywarce (nie zdejmuj foliowej koszulki – jest rozpuszczalna w wodzie; pamiętaj, żeby dotykać koszulki suchymi rękami). Włącz zmywarkę. W przypadku twardej wody (twardość >15dh / 270 ppm) dla uzyskania optymalnych rezultatów zmywania zaleca się użyć dodatkowo soli i nabłyszczacza.

Składniki: Trisodium Citrate dihydrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Polyacrylate copolymer, TAED, Fatty Alcohol Alkoxylate, Sodium Silicate, PEG-75, Amylase, Protease, Polyvinyl Alcohol, Benzotriazole, Acid Yellow 36, Acid Green 1, Rape Oil, PEG-4, Glycerin.

Opakowanie: 25 tabletek.

Dzięki połączeniu technologii 5 w 1  produkt zapewnia nam:

- dokładne usunięcie brudu

- nabłyszczenie

- ochronę szkła i stali nierdzewnej przed matowieniem

- zabezpieczenie zmywarki przed osadzaniem się kamienia, zmiękczając wodę

- świeży, cytrusowy zapach T

Ten produkt posiada EU Ecolabel co oznacza, że jest zgodny z najwyższymi standardami środowiskowymi zapewniając jednocześnie wysoką skuteczność. Zweryfikowano przez niezależny proces certyfikacji, wyróżnienie nie bazuje na pojedynczym czynniku, ale na badaniach analizujących całościowy wpływ produktu na środowisko. Produkt przeszedł rygorystyczne testy wydajności na podstawie porównania z liderami rynku i został nagrodzony Ecolabel.

Tabletki działają dobrze w niskich temperaturach (max 55 st. C) Wybierz niską temperaturę zmywania w zmywarce, stosuj pełny załadunek i nie przekraczaj zalecanego dozowania. Zminimalizuje to zużytą energię i wodę oraz ograniczy zanieczyszczenie wód.

Uwaga: Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skorzystać z pomocy lekarskiej. Ochraniać oczy i twarz. W przypadku połknięcia niezwłocznie skorzystać z porady lekarskiej i pokazać opakowanie lub etykietę. Używać tylko zgodnie z zaleceniami w zmywarkach. Nie myć w urządzeniach antyków lub ręcznie malowanej porcelany, ani kryształów.

CERTYFIKATY

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Producent: Ecozone