Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Ecozone

Czyści wodą bez detergentów

Można z niej zrobić do 30 małych gąbek

Łatwe czyszczenie Nietoksyczna Odśwież powierzchnie w domu. Pozbądź się drogich środków chemicznych i pozwól sile Stain Eraser wykonać pracę! Wytnij kawałek i zmocz wodą a delikatna gąbka stanie się silną gumką, która usunie uparte plamy. Specjalna mikrotekstura gąbki może przebić się przez prawie każdy brud i sprawia, że usuwanie trudnych plam staje się łatwe.

Przydatna we wszelkich rodzajach zadań w domu, Stain Eraser oszczędzi pieniądze w porównaniu z drogimi produktami czyszczącymi i uczyni czyszczenie łatwizną. Będziesz się zastanawiać jak żyłaś/eś bez niej.

Stain Eraser można używać do wielu rzeczy w domu tj. np.: płytki, baterie kranowe, lodówki, zamrażalki i kuchenki, płyty kuchenne, pokrętła kuchenki, ceramika, garnki, drzwi, włączniki światła, podłogi, popisane ściany, wanny, listwy przypodłogowe, drewniane i winylowe podłogi, przypalone plamy, okna upvc, osad z kamienia, chrom, felgi kół samochodowych, buty skórzane, rowery.

Sposób użycia:

1.Wyjmij gąbkę z paczki, wytnij mały kawałek

2. Zwilż wodą

3.Potrzyj lekko plamy i patrz jak znikają

Przetestować na niewidocznej części powierzchni przed użyciem. Nie używać na powierzchniach lakierowanych lub łatwych do porysowania. Nigdy nie używać na skórze.

Nie używać z detergentami. Umyć przedmioty do kontaktu z żywnością po użyciu gąbki.

Opakowanie zawiera: 1 dużą gąbkę do pocięcia w 30 małych. Wymiary: 13x21x4h. Stain Eraser nie jest zabawką i powinna być trzymana z daleka od dzieci i zwierząt.

Składniki: 100% pianka malaminowa

CERTYFIKATY

Producent: Ecozone