Wczytuję dane...
Model: FIT 52100
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Fitne

Ortomolekularny kompleks odżywczy z PANMOL®-B-KOMPLEX, witaminami, minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Aby utrzymać prawidłowe funkcje stawów niezwykle ważne jest dostarczanie chrząstkom stawowym odpowiednich substancji odżywczych. Ponieważ chrząstka nie posiada naczyń krwionośnych, jest ona odżywiana jedynie poprzez maź stawową. Siarczan glukozaminy zalicza się do tych substancji, które organizm potrzebuje do tworzenia się komórek chrząstki oraz produkcji płynu stawowego. Siarczan glukozaminy należy do najważniejszej grupy glikozaminoglikanów (GAG), do których zalicza się także kwas hialuronowy i siarczan chondroityny. Molekuły siarczanu glukozaminy są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm.

Witaminy, minerały i mikroelementy są niezwykle ważne w procesach przemiany materii oraz wpływają na witalność i zwiększają energię całego organizmu. Selen i cynk wspomagają funkcje stawów, dzięki czemu pozwalają zachować ich sprawność i elastyczność. Naturalny siarczan glukozaminy przyczynia się do regeneracji stawów i odbudowy chrząstki stawowej, tym samym usprawniając funkcjonowanie stawów.

Preparat zaopatruje organizm w ważne substancje wspomagające stawy:

Siarczan glukozaminy usprawnia nie tylko funkcjonowanie stawów, ale także pobudza odbudowę chrząstki. Witaminy z grupy B wspierają wszystkie ważne procesy przemiany materii, dzięki czemu organizm zyskuje energię i witalność

Potas wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu. Potas, mangan i selen w istotny sposób wpływają na przemianę materii.

Pierwiastki śladowe – cynk, mangan, miedź i selen chronią komórki przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Cynk i mangan odgrywają ważną rolę w procesie mineralizacji kości. Cynk i selen wspomagają funkcje stawów.

Żelazo usprawnia transport tlenu, a co za tym idzie – także i energii.

Miedź wspomaga wytwarzanie energii przez organizm oraz wzmaga wchłanianie żelaza.

Molibden wchodzi w skład enzymów, które wspierają przemianę materii.

Chrom korzystnie oddziałuje na procesy przemiany materii.

Preparat zawiera PANMOL®-B-KOMPLEX, pozyskiwany z nasion komosy ryżowej z biologicznych upraw. Komosa jest bogatym źródłem składników odżywczych, czyli witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Dzięki opatentowanemu procesowi kiełkowania, pozyskiwany z czterodniowych zarodków kompleks może zyskać moc do 500 razy większą niż pozyskiwany zwyczajowymi metodami. Wynikiem procesu jest wysokie stężenie aktywnych biologicznie składników odżywczych zamkniętych w małej przestrzeni – idealnej dla naturalnych suplementów diety w postaci kapsułek.

Składy kompleksów odżywczych FITNE bazują na najnowszych odkryciach w dziedzinie suplementacji. Każdy z preparatów zawiera ważne mikroelementy w optymalnych ilościach, które w pełni zaspokajają potrzeby organizmu. Działają one wyjątkowo korzystnie i efektywnie ze względu na fakt, iż pochodzą prosto z natury. Są świetnie przyswajalne, dzięki czemu szybko uzupełniają niedobory witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Dawkowanie: 2x2 kapsułki dziennie

Wskazówki: Zalecana dawka dzienna nie powinna być przekraczana. Środki uzupełniające dietę nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zawiera laktozy, glutenu. Nie zawiera środków konserwujących.

Ilość: 60 kapsułek

Skład: PANMOL®-B-KOMPLEX, siarczan glukozaminy z zielonego małża nowozelandzkiego, hydroksypropylometyloceluloza, hydrolizowany kolagen ryb, maltodekstryna, glukonat żelaza, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), glukonat cynku, niacyna (wit. B3), tłuszcz MCT /Medium Chain Triglicerydes/ z olejów roślinnych, glukonat manganu, pantotenian wapnia, dwutlenek tytanu (barwnik), glukonat miedzi(II), pirydoksyna (wit. B6), hydrochlorek tiaminy (wit. B1), ryboflawina (wit. B2), chlorek chromu (III), molibdenian sodu, biotyna (wit. B7), kwas foliowy (wit. B9), selenian sodu, cyjanokobalamina (wit. B12).

kapsułka roślinna; nie zawiera żelatyny

 

 Skład

 w dawce dziennej
(= 4 kapsułki)

 % zalecanej dawki 
 dziennej

 Biologicznie aktywne
 witaminy:
 PANMOL®-B-KOMPLEX
    witamina B1
    witamina B2
    witamina B3
    witamina B5
    witamina B6
    biotyna
    kwas foliowy
    witamina B12
 
 Witaminy:
 Witamina C
 Witamina E Podstawowe minerały:
 Potas
 Wodorowęglany
 
 Pierwiastki śladowe:

 Cynk
 Żelazo
 Mangan
 Miedź
 Molibden
 Chrom
 Selen

 Pozostałe składniki:
 Siarczan glukozaminy

 Proszek z aceroli
 Ekstrakt z dzikiej róży
 Kwas hialuronowy

 

 
 1,75 mg
 1,49 mg
 20,67 mg
 9,1 mg
 2,62 mg
 201 mcg
 192,8 mcg
 1,86 mcg
 
 
 70 mg
 12 mg 300 mg
 359,13 mg
 

 5 mg
 5 mg
 1 mg
 500 mcg
 100 mcg
 50 mcg
 30 mcg


 450 mg
 400 mg
 200 mg
 55 mg

 

 
 159
 107
 129
 151
 187
 402
 96
 74
 
 
 88
 100 15
 nie określono
 

 50
 36
 50
 50
 200
 125
 55


 nie określono
 nie określono
 nie określono
 nie określono

 

Producent: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Niemcy