Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 14 szt.
Cena jednostkowa: 1.41 PLN
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Organyc

Tampony z aplikatorem Organyc są wygodne, higieniczne i skuteczne przy ochronie sanitarno-higienicznej, łatwe w aplikacji i wygodne. Przeznaczone są dla kobiet które nie chcą używać i mieć kontaktu z syntetycznymi – plastikowymi komponentami, chcą czuć naturalną świeżość, bezpieczeństwo i czystość.

Naturalne włókna bawełny są przyjazne skórze, mają właściwości oddychające i neutralne pH dla skóry.

Nasze produkty są niebielonej chlorem, całkowicie wolne od substancji syntetycznych i petrochemicznych poprawiających chłonność, wolne od GMO, biodegradowalne. Produkty Organyc są rekomendowane dla kobiet z wrażliwą oraz delikatną skórą. Zastosowanie specjalne zasłony dokładnie chroni użytkowników przed utratą włókien, mogących wywoływać podrażnienia. Miękki aplikator z zaokrągloną końcówką pozwal jeszcze łągodniej wprowadzić tampon.

Tampony tradycyjne jak i z aplikatorem zostały dodatkowo pojedyńczo zapakowane dle jeszcze lepszej higieny i komfortu zastosowania.

Ilość: 14 szt

Produkt certyfikowany przez:

  

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (SOIL ASSOCIATION). Biodegradowalny, nie wybielany chlorowo. Nie zawiera tworzyw sztucznych ani dodatków barwiących czy zapachowych. Testowany dermatologicznie. Odpowiedni dla wegan.

Producent: Corman, USA. Wyprodukowano we Włoszech.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...