Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Provida

Czysta, naturalna świeżość dla kobiet i mężczyzn

Ten przyjemnie pachnący ziołami i owocami cytrusowymi dezodorant nie tylko odświeża, ale również zapobiega powstawaniu przykrego zapachu spowodowanego rozkładaniem się potu na skórze. Łagodny i wyważony skład dezodorantu nie ogranicza naturalnych funkcji skóry. Wyciąg z szałwii działa przeciwzapalnie na zmiany skórne i zmniejsza obrzęk zapalny mieszków włosowych. Dlatego dobrze sprawdza się w miejscach wygolonych, lub z tendencją do zapaleń. Hamuje rozwój bakterii, ma również działanie przeciwgrzybicze.

Dezodorant ten nie zawiera żadnego gazu aerozolowego. Posiada rozpylacz z pompką. Rozpylić na odpowiednie miejsca ciała.

Skład: alcohol, aqua, sulfated castor oil, farnesol, salvia officinalis, parfum, linalool, citronellol, limonene (z naturalnych olejków eterycznych). Pochodzenie składników z kontrolowanych upraw ekologicznych w ponad 99%.

Produkt certyfikowany przez:

Informacje dodatkowe: Certyfikowany kosmetyk biodynamiczny (BDIH). Nie zawiera olejów mineralnych, parabenów, silikonów, składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. 

ProducentProvida Organics  / Germany