Wczytuję dane...
Model: SAN 42371
Waga produktu: 0.1 kg
EAN: Dezodorantopartynawłaściwościachałun
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sante Naturkosmetik

Sprawdzony środek do zwalczania przykrego zapachu bez hamowania normalnych funkcji gruczołów potowych. Daje pewność długotrwałej świeżości i jest szczególnie polecany dla wrażliwej skóry. Nie zawiera alkoholu.

Dezodorant oparty na właściwościach ałunu - minerału solnego, który usuwa nieprzyjemny zapach potu, jednocześnie nie wysuszając skóry.

Ałun (Ałun potasowy, Kalinit). Nazwa pochodzi od łac. Alunit (alumen) lub franc. alun = ałun. Siarczan potasowo-glinowy, stosowany w medycynie, kosmetyce. Deo - kryształ, który sprzedajemy jest produktem najwyższej jakości - produkt ekskluzywny! Ałun to kryształ wysokiej czystości, przez co, jako dezodorant jest dobrze tolerowany przez skórę i jednocześnie bardzo skuteczny.

Używając ten dezodorant unikacie Państwo stosowania dezodorantów, które w swoim składzie posiadają składniki nie zawsze przychylne zdrowiu (aluminium, parabeny, konserwanty, barwniki, itp.)

Nie zostawia śladów na ubraniu, bez dodatku alkoholu, bez perfum, bez barwników, bez konserwantów, bez składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, bez zapachu, hypoalergiczny!

Skuteczny od pierwszej aplikacji, jego działanie utrzymuje się przez 24 godziny

Sposób użycia: Nakładaj bezpośrednio pod pachami na suchą i oczyszczoną skórę. Pozostaw do wchłonięcia.

Skład: Aqua (Water), Ammonium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cinnamic Acid

Produkt certyfikowany przez:

  

Informacje dodatkowe: Certyfikowany kosmetyk naturalny z częściową zawartością składników pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych (NaTrue*). Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, olejów mineralnych, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Nie testowany na zwierzętach. 

Producent: LOGOCOS Naturkosmetik AG, Niemcy