Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.75 KG
Cena jednostkowa: 33.20 PLN
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Wspomaga siłę środków piorących w twardej wodzie. Całkowicie jest wolny od enzymów i fosforanów, pozbawiony barwników, konserwantów i składników modyfikacji genetyczne GMO-FREE. Przetestowany dermatologicznie. Woda z kranu zawiera dużo rozpuszczonych minerałów, takich jak magnez i wapń, który ograniczają działanie środków piorących na bazie mydła, a także sprzyjają powstawaniu osadów wapiennych mogących powodować problemy z pralką. Żywotność pralki jest skracana przez szybsze zużycie, a wydajność prania jest obniżona.

Zastosowanie:
Dodaj odpowiednią ilość zmiękczacza do detergentu do głównego cyklu prania zgodnie z instrukcją Twojego urządzenia. Należy pamiętać, aby zmniejszyć ilość dozowanego detergentu przy użyciu zmiękczacza wody ze względu na lepszą skuteczność produktów piorących w miękkiej wodzie.

W skład środka zmiękczającego do wody, SODASAN, wchodzi zeolit A, składnik mineralny, który przyjmuje do swojej mikrostruktury krystalicznej komponenty zwiększające twardość wody. Środek ten optymalizuje działanie produktów do prania SODASAN w przypadku twardej wody.

Skład: 100% zeolit..

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH Niemcy. 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...