Wczytuję dane...
Waga produktu: 5 kg
EAN: 4019886015271
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Uniwersalny płyn do prania, COLOR LIMONKOWY to produkt uniwersalny, bezzapachowy, odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu, zarówno białych jak i kolorowych. Płyn powstał w procesie zmydlania w niskiej temperaturze ekologicznych olejków roślinnych z dodatkiem specjalnie przygotowanej mieszanki minerałów. Bardzo dobrze usuwa zabrudzenia i nie powoduje szarzenia tkanin. Wszystkie składniki podlegają szybkiej i pełnej biodegradacji.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów płynnych środek do prania SODASAN "Color -Limonkowy nie zawiera żadnych syntetycznych tenzydów jako substancji piorących, w zamian w jego składzie znajduje się mydło roślinne wytwarzane z olejów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Zastosowanie:
Przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu we wszystkich temperaturach.Stosuj zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na opakowaniu płynu, w przypadku silnego zabrudzenia, zalecane jest użycie WYBIELACZA I ODPLAMIACZA.

Skład (INCI): >30% woda, 5 – 15% mydło roślinne* (anionowe środki powierzchniowoczynne), cukrowe związki powierzchniowo czynne (tenzydy niejonowe), <5% cytryniany, soda, alkohol* (etylowy), siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego (tenzydy anionowe), gliceryna*, środki zapachowe, citral, limonen. *10% wszystkich składników jest pochodzenia ekologicznego

Opakowanie: poj. 5l

Sposób użycia/wskazówki prania:

Przed praniem należy zapoznać się z informacjami umieszonymi na metkach ubrań i tkanin, i postępować zgodnie ze wskazaniami umieszczonymi przez producenta dotyczącymi sposobu prania.

Płyn jest odpowiedni zarówno do prania automatycznego jak i ręcznego ręcznego niemal wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych. Temperatura wody od 40 do 90 stopni. Wyjątek stanowią wełna i jedwab do prania których zalecany jest Płyn do prania wełny i delikatnych tkanin.

Wydajność: wystarcza na 66 prań przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu tkanin.

Dozowanie: dokładne dozowanie zależy od poziomu twardości wody i stopnia zabrudzenia tkanin. Szczegóły znajdują się na opakowaniu. W przypadku wyjątkowo silnych zabrudzeń zalecane jest użycie Wybielacza i odplamiacza Sodasan. 

Informacje dodatkowe:

Najlepiej zużyć: w ciągu 24 miesięcy od otwarcia.

Uwaga: produkt może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na oczy.

Instrukcja bezpieczeństwa: produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku skórnej reakcji alergicznej zmienione miejsce należy przemyć dużą ilością wody z mydłem. W razie dostania się do oczu należy przez kilka minut przepłukiwać oko wodą. Jeśli w oku była soczewka trzeba ją wyjąć, jeśli można to łatwo zrobić i nadal płukać oko. W przypadku każdej reakcji alergicznej i sytuacji niebezpiecznej, takiej jak spożycie środka lub dostanie się go do oka, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub ośrodkiem odpowiedzialnym za leczenie zatruć

 

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy