Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.5 l
Cena jednostkowa: 43.80 PLN
EAN: 4007547308107
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sonett

Zawiera wyłącznie wodę i surowce roślinne. Sulfonowany olej rącznikowy, alkohol i tensydy cukrowe powodują zmniejszenie napięcia powierzchniowego wody i przy ostatnim płukaniu powodują lepsze odprowadzenie wody z naczyń, zapobiegając osadzaniu się kamienia na naczyniach, szkle i sztućcach. Otrzymany z oleju kokosowego glukozyd i skrobia kukurydziana wygładzają powierzchnię naczyń.

Podobnie jak wszystkie produkty SONETT, nabłyszczacz ulega szybkiej, 100% biodegradacji.

Ważne uwagi: Używając produktów SONETT należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Aby zmywanie przebiegało optymalnie należy zadbać o to, by w zmiękczaczu wody zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ze względu na wysoką zawartość alkoholu i wysokoą koncentrację produktu, jest on środkiem drażniącym skórę, oczy i przewód pokarmowy.

Dozowanie: Nabłyszczacz Sonett należy wlać do znajdującego się w zmywarce pojemnika na nabłyszczacz. Należy wybrać takie ustawienie dozowania, aby na naczyniach nie pozostawały osady kamienia wapiennego. Jeżeli na sztućcach pojawiają się ciemne zacieki, należy zmniejszyć dozowanie. Nabłyszczacz jest dodawany przez zmywarkę automatycznie podczas ostatniego płukania.

Pojemność: 500 ml

Skład: woda, alkohol (etanol), sulfonowany olej rącznikowy, poliglukozyd alkilowy C8-10 (cukrowe związki powierzchniowo-czynne).

Skład wg EC 648/2004: Aqua, Alcohol, Sulfated Castor Oil, Alkylpolyglucoside C8–10.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...