Wczytuję dane...
Model: C040
Waga produktu: 0.2 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Eco cosmetics
 • oczyszcza,
 • usuwa makijaż
 • delikatnie peelinguje
 • do każdego rodzaju skóry
 • 100% naturalnego włókna korzenia konjac
 1. Gruntowne oczyszczanie z delikatnym efektem peelingu - by skóra była miękka i odświeżona! Wegańska gąbka do twarzy i ciała wykonana w 100% z włókien korzenia azjatyckiej rośliny konjac, zwanej w języku polskim dziwidłem.
 2. Rewelacyjnie wchłania i magazynuje wodę, dzięki czemu jej nieregularna powierzchnia pozostaje sprężysta i miękka w dotyku. Gąbka łagodnie uwalnia skórę od nadmiaru martwego naskórka i sebum, pozostawiając uczucie czystości i elastyczności.
 3. Oczyszczanie z delikatnym peelingiem daje poczucie czystości i gładkości każdego dnia.
 4. Gąbka z naturalnych włókien konjac może być stosowana jako alternatywa dla myjki lub gąbki luffa, i świetnie sprawdza się również w towarzystwie żeli i mleczek oczyszczających, aczkolwiek ich stosowanie nie jest konieczne.
 5. Szczególnie dobrze nadaje się do pielęgnacji cery tłustej, ale jednocześnie wrażliwej.
 6. Do codziennej pielęgnacji można jej używać przez około 6 tygodni, jeśli po każdym użyciu jest zawieszana do wyschnięcia na załączonym sznureczku.

Wskazania: Do stosowania z mleczkiem lub żelem oczyszczającym ECO Cosmetics bądź z czystą wodą.

Stosowanie: aby oczyścić twarz i usunąć makijaż, należy wykonywać na skórze delikatne ruchy okrężne za pomocą dobrze nawilżonej gąbki Skład: 100% naturalnych włókien dziwidła

Skład INCI: 100% natural fibres of konjac root

Producent: Eco cosmetics