Wczytuję dane...
Model: EDL-530420
Zawartość opakowania: 1 l
Cena jednostkowa: 49.90 PLN
EAN: 3538395304207
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: EDL-Etamine du Lys

Płyn do prania bielizny i ubrań osób o wrażliwej, alergicznej i problematycznej skórze. Zawiera oryginalne syryjskie mydło z Aleppo z 12% oleju laurowego i 88% oliwy z oliwek. Do tkanin białych i kolorowych. Do pralki i prania ręcznego. Zapewnia doskonałe rezultaty prania i miękkie tkaniny.

Nie zawiera dodatków zapachowych. Na 33 prania. 1 l

zalecany do prania rzeczy osób o wrażliwej i problematycznej skórze zawiera oryginalne syryjskie mydło Aleppo z 12% oleju laurowego

do pralki i prania ręcznego

doskonale pierze,zmiękcza i pielęgnuje tkaniny

nie zawiera barwników / fosforanów / EDTA (kwasu edetynowego/wersenowego)

nie zawiera dodatków zapachowych

nie testowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego

nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego optymalnie biodegradowalny

1 l płynu wystarcza na 33 prania

Sposób użycia:

Pranie ręczne: 15 do 30 ml płynu na 5 l wody w zależności od twardości wody: 15 ml dla wody miękkiej, 20 ml średniej; do 30 ml dla twardej.

Pralka: 15 do 50 ml płynu* w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia prania: 15-35 ml dla wody miękkiej, 20-40 ml dla średniej; do 50 ml dla wody twardej. Nie ma potrzeby stosowania prania wstępnego. * zalecane dozowanie na 4,5 kg suchego prania. Dla połowy ładunku stosować ½ zalecanej ilości płynu.

Skład: > 30% woda 5 do 15% mydło Aleppo < 5% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów i nasion palmy) < 5% surfaktanty anionowe (na bazie nasion palmy i kokosa) zawiera także: trisodium dicarboxymethyl alaninate (stabilizator), sodium hydroxymethylglycinate (konserwant), chlorek sodu (sól)

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Pojemność: 1 l z miarką w nakrętce 30 ml

Produkt certyfikowany przez:

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja

Polecamy