Wczytuję dane...
Model: HBR00020
Waga produktu: 0.05 kg
EAN: 7350075690020
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Humble Brush

Szczoteczka bambusowa SOFT żłóta 19cm.

Ekologiczna szczoteczka do zębów Humble Brush jest całkowicie biodegradowalna. Jest wykonana z dwoch składników: z bambusa Moso Bamboo, którym nie żywią się pandy i który jest pozyskiwany w sposób zrównoważony oraz z innowacyjnego włókna nylonowego Nylon6, ktory jest najbardziej biodegradowalnym nylonem na świecie, całkowicie wolnym od Bisfenol A (BPA).

Szczoteczki Humble Brush są doskonałym wyborem, jeśli troszczysz się o środowisko naturalne. Bambusowe szczoteczka są ekologiczną alternatywą dla szczoteczka plastikowych, które zanieczyszczają środowisko i są potencjalne szkodliwe dla zdrowia. Tradycyjne szczoteczki plastikowe nie dość, że produkowane są z ropopochodnych surowców, przez co będą się rozkładać średnio 500 lat, to włosie do czyszczenia zębów wykonane jest najczęściej z włókna poliwęglanowego i zawiera bardzo niebezpieczny związek organiczny Bisfenol A (BPA).

Szczoteczka jest zaprojektowana w Szwecji. Opracowana przez dentystów. Przyjazna środowisku naturalnemu. Zachwyca prostotą, minimalizmem i funkcjonalnością.

WSKAZÓWKA: szczoteczkę do zębów powinno się wymieniać co trzy miesiące.

 

Producent: Humble Brush, Szwecja