Wczytuję dane...
organyc

Firma Corman - właściciel marki Organyc została założona we Włoszech w roku 1947, początkowo zajmowała się głównie produkcją tekstylnych wyrobów medycznych. Przez we Włoszech. Przez wszystkie te lata poświęciliśmy swoją całą uwagę na opracowaniu nowoczesnej formuły produktów higieny kobiecej, które będą bezpieczne, przyjazne użytkownikom oraz środowisku naturalnemu, wygodne w użyciu i jeszcze raz bezpieczne. W ten sposób powstałą marka Organyc - linię produktów higieny intymnej przeznaczonych dla kobiet z wrażliwą skórą - podatną na podrażnienia. Stworzyliśmy całą gamę produktów, między innymi podpaski, tampony, wkładki, produkty do higieny intymnej. Nasze produkty są wykonane z 100% czystej, ekologicznej bawełny - są to produkty hipoalergiczne, w pełni naturalne i całkowicie biodegradowalne. Dzięki oddychającym właściwością bawełny nasze produkty znacząco zmniejszają ryzyko przegrzania i świądu w wyniku tarcia, zwłaszcza podczas chodzenia, biegania lub zakładaniu ciasnych spodni.

Obecnie nasze produkty są dostępne w 26 krajach Europy, są dostępne między innymi w USA, Kanadzie, Izraelu, Korei Południowej oraz Chinach. Naszą misją jest stałe udoskonalanie produktów higieny kobiecej i wyznaczanie nowych dróg i trendów. Całkowicie odstąpiliśmy od składników syntetycznych – tworzyw sztucznych, ropo-pochodnych substancji chłonnych, chemicznych zamienników, podrażniających czy zapachowych substancji aktywnych. Nawet zmieniliśmy sposób bielenia bawełny na całkowicie wolny od chloru, stosując nadtlenek wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Dzięki zastosowaniu tego sposobu bielenia jesteś pewna że nasze produkty są całkowicie wolne od zanieczyszczenia dioksynami.

Dzięki zastosowaniu bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych nasze produkty są pozbawione pestycydów oraz modyfikacji genetycznej GMO. Stworzyliśmy całkowicie naturalną, certyfikowaną jakością Bio alternatywę dla wszystkich kobiet, które cenią swoje zdrowie i komfort nade wszystko. Nasze produkty są rekomendowane przez Włoskie Stowarzyszenie Ginekologów (AOGOI) i są wspierane przez ginekologów i stowarzyszenia konsumenckie na całym świecie.

Ostatnie badania kliniczne z udziałem ginekologów i ich pacjentów(*) pokazały, że stosowanie produktów higienicznych z czystej bawełny, przez okres trzech miesięcy - rozwiązały problem podrażnienia skóry u ponad 90% badanych kobiet. U ponad 60% pacjentek zaobserwowano poprawę już po pierwszym miesiącu stosowania, wyraźnie to pokazuje, że czysta bawełna eliminuje problemy z podrażnieniem i pozwala obniżyć symptomatologię związaną z używaniem tradycyjnych podpasek z plastiku u pacjentek.

https://natural-beauty.pl/organyc-produkty