Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Zawartość opakowania: 0.5 l
Cena jednostkowa: 49.80 PLN
EAN: 4019886018036
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Ekologiczne mydło wyprodukowane z olejków roślinnych pochodzących z ekologicznych upraw, przeznaczone jest do usuwania plam ze wszystkich rodzajów tkanin. Usuwa wiele rodzajów zabrudzeń takich jak plamy z trawy, krwi i owoców.

Zastosowanie: Nanieść środek na plamę. W zależności od stopnia zabrudzenia pozostawić na kilka - kilkanaście minut, a następnie wyprać jak zwykle w pralce. W przypadku delikatnych tkanin proponujemy zapierać ręcznie. W przypadku dużych plam można dodać około 30ml. do cyklu głównego bezpośrednio do pralki.

Skład:> 30% woda, 15-30% mydło potasowe* wykonane z ekologicznych olejów roślinnych, <5% alkohol="" etanol="" w="" o="" owa="" gliceryna="" cytrynian="" chlorofil="" rodki="" zapachowe="" limonen="" cytral="" br=""> * certyfikowany składnik ekologiczny

Ilość: 500 ml.

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH Niemcy.

 
 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...