Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 0.75 l
Cena jednostkowa: 45.33 PLN
EAN: 4019886015509
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sodasan

Płyn do prania tkanin funkcjonalnych i sportowych wykonanych z tkanin naturalnych i mieszanych. Szczególnie dobrze nadaje się do tkanin z mikrofibry, a także odzieży z membraną (np. Gore-Tex, Sympatex). Głęboko i w sposób higieniczny oczyszcza włókna ubrań, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Panie w płynie nie powoduje negatywnego wpływu na właściwości tkanin tj. odporność na wiatr, wodę i właściwości oddychające.

Pozbawiony jest całkowicie rozjaśniaczy optycznych i środków zmiękczających tkanin.

dawkowanie: 1 miarka na 4-5 kg prania.W przypadku silnego zabrudzenia zwiększyć dawkę do 2 miarek

Składniki:>30% woda, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (Tenzydy cukrowe), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego), <5% alkohol, ekstrakt drożdżowy, naturalne olejki eteryczne w skład których wchodzą: Citral, Limonen; Citral.

100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego

Ostrzeżenie: Skoncentrowany płyn może powodować reakcje alergiczne w kontakcie ze skórą.

 

Uwaga: produkt trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami lub błonami śluzowymi natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku podrażnienia skóry należy przemyć miejsce obfitą ilością chłodnej wody z mydłem. W razie połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza, pokazując opakowanie lub etykietę

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy