Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 5 l
Cena jednostkowa: 23.98 PLN
EAN: 4019886015370
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Antyalergiczny, przeznaczony dla delikatnej skóry płyn do prania w temperaturach od 30° C Podstawowym elementem różniącym płyn sensitiv od uniwersalnego jest brak dodatków zapachowych, ani olejków eterycznych, dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania przez osoby o bardzo wrażliwej skórze lub z alergiami. „Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie. W przypadku produktów w proszku mogą tu wystąpić problemy z rozpuszczalnością.

Natomiast płynne środki do prania działają także w chłodnej wodzie, skutecznie i dają doskonałe wyniki w praniu. SODASAN Sensitiv jest płynem do prania, przeznaczonym do tkanin kolorowych i białych, nie zawiera żadnych środków wybielających, dzięki temu chroni włókna oraz kolory pranych tkanin. Jego skład idealnie nadaje się do prania w twardej wodzie. Efektywnie pierze jednocześnie zmiękczając wodę. W przypadku intensywnego zabrudzenia dodaj do prania Środek wybielający SODASAN.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów płynnych środek do prania SODASAN nie zawiera żadnych syntetycznych tenzydów jako substancji piorących, w zamian w jego składzie znajduje się mydło roślinne wytwarzane z olejów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Skład: mydło na bazie olejków roślinnych z upraw ekologicznych, cytryniany, alkohol, poliaspartany.

 

Pojemność: 5 l

 

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

 
 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...