Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 4019886020800
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sodasan

Dzięki nowym musującym tabletkom do czyszczenia WC można teraz usunąć kamień i uporczywe zabrudzenia w miejscach trudnych do osiągnięcia przez szczotkę. Przyjazny środowisku, środek bezwzględnie czyszczący kamień i zabrudzenia.

Nie zawiera składników petrochemicznych. Produkt jest wolny od enzymów i wszelkich fosforanów.

Aplokacja jest bardzo prosta: usunąć folię i wrzucić tabletkę bezpośrednio do wody w toalety. Następuje natychmiastowe rozpuszczanie tabletki i musujące działanie oczyszczające. Po 30 minuach po prostu spłukać wodą. W razie bardzo trudnych zabrudzeń pozostawić tabletkę wewnątrz toalety przez całą noc.

Skład: kwasek cytrynowy, soda, celuloza, środki wybielające na bazie tlenu, śiarczany alkoholi tłuszczowych, olej rzepakowy, gliceryna, perfumy

Uwaga: chronić przed dziećmi. W razie kontaktu z oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza.

Produkt certyfikowany  przez:

 

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny (Eco Garantie). Produkt wegański. Ulega biodegradacji. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych.