Wczytuję dane...
Model: D318
Zawartość opakowania: 1.2 KG
Cena jednostkowa: 35.75 PLN
EAN: 4007547102200
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonett

Ekologiczny, wysokoskoncentrowany, bezzapachowy proszek na bazie czystego mydła roślinnego, pozyskanego z bio-olejów roślinnych: rzepakowego, słonecznikowego, kokosowego i palmowego. Chroni kolory i jest skuteczny już od 20°C. Nie wymaga dodawania do prania środka zmiękczającego. Proszek został wzbogacony wyciągiem z kory pochodzącego z Ameryki Południowej mydłokrzewu, którego właściwości odplamiające sprawdzają się nawet w niskich temperaturach prania. Połączenie sody i krzemianów sprzyja usuwaniu tłustych zabrudzeń. Zeolit i sole kwasu cytrynowego umożliwiają wiązanie wapnia w wodzie i zapobiegają osadzaniu się wapiennych złogów w pralce i na tkaninach.

Proszek jest odpowiedni do:

prania odzieży dzieci, niemowląt i alergików tkanin delikatnych i kolorowych z BAWEŁNY, LNU, TKANIN SYNTETYCZNYCH i MIESZANYCH prania w temperaturach od 20° do 60°C

Mydło jest najbliższą człowiekowi i przyrodzie substancją myjącą. Wyróżnia się spośród innych środków powierzchniowo-czynnych tym, że ulega natychmiastowemu rozkładowi poprzez syntezę z obecnym w wodzie wapieniem, ulegając szybkiej biodegradacji.

SYSTEM MODUŁOWY SONETT System modułowy Sonett opiera się na założeniu, że główny środek piorący, środek zmiękczający wodę i wybielacz można dozować w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków, minimalizując ingerencję w środowisko naturalne. Te trzy, wyżej wymienione produkty stanowią poszczególne moduły, składające się na efektywny proces prania. Według badań przeprowadzonych w Niemczech system modułowy jest najbardziej ekologiczną metodą prania – wszystkie składniki dozowane są odpowiednio do potrzeb i miejscowych warunków, redukując obciążenie środowiska. Producent zaleca stosowanie środka do zmiękczania wody wraz z proszkiem do prania, gdy woda do prania jest bardzo twarda, twarda lub średnio twarda, w przeciwnym wypadku pranie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Trzeci moduł w systemie modułowym stanowi tlenowy wybielacz Sonett - bez wybielaczy optycznych, syntetycznych aktywatorów wybielających i szkodliwego dla roślin nadboranu.

Waga netto: 1200 g (na 30 wsadów do pralki automatycznej, czyli ok. 135 kg suchych, średniozabrudzonych tkanin)

 

Skład: zeolit, mydło sodowe*, cytrynian sodu, kokoglukozyd, węglan sodowy, krzemian magnezu, dwuwęglan sodowy, wyciąg z mydłokrzewu*

Skład wg EC 648/2004: Zeolite, Sodium Soap*, Sodium Citrate, Coco Glucoside, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Bicarbonate, Quillaja Saponaria*.

Produkt certyfikowany przez:

    

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

Producent: Sonett OHG, Niemcy

Polecamy