Wczytuję dane...
Model: A130
Waga produktu: 0.1 kg
EAN: 4012824402423
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Yogi Tea

Ajurwedyjska herbata z lukrecją, skórką pomarańczową, kardamonem

Herbata dla wszystkich lubiących odrobinę słodyczy

Ekspresowa 30,6 g: 17 torebek (1,8 g)

Słodka, harmonijna, zrównoważona.
Lukrecja ma długą tradycję w ajurwedzie i jest ceniona za wiele pozytywnych właściwości. Ale nie musimy sięgać zbyt daleko w przeszłość, aby czerpać szczególną radość z tej herbaty: już sam jej słodki, lekko korzenny zapach wystarczy, aby przenieść nas z powrotem do szczęśliwych dni dzieciństwa, zainspirować nowe pomysły i obudzić ducha przygody. Doznania smakowe dopełniają kardamon i skórka pomarańczy, dające poczucie komfortu.

Ajurwedyjska herbata korzenna

Składniki: lukrecja*(38%), cynamon*, skórka pomarańczowa*(8%), imbir*, kardamon*(4%), prażona cykoria*, goździki*, olejek pomarańczowy*, pieprz czarny*, ekstrakt waniliowy*.

*z upraw ekologicznych

Zawiera lukrecję – osoby cierpiące na nadciśnienie powinny unikać spożycia w nadmiernych ilościach.

PL-EKO-04
Rolnictwo spoza UE

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt rolnictwa ekologicznego. Dostarczanie składników najwyższej jakości oraz ochrona zasobów naturalnych Ziemi to założenia stanowiące podstawę funkcjonowania producenta YOGI TEA®. Zioła i przyprawy stosowane do produkcji herbat YOGI TEA® pochodzą z różnych zakątków świata, ale zawsze z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkt wegański.

Producent: YOGI TEA GmbH, Niemcy.