Wczytuję dane...
Model: 530110
Waga produktu: 1 kg
Zawartość opakowania: 1 l
Cena jednostkowa: 31.90 PLN
EAN: 3538395311106
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: EDL-Etamine-du-Lys

Nowy płyn Etamine du Lys do płukania tkanin, o przepięknym, delikatnym zapachu kwiatów wiśni i jaśminu. Nadaje puszystość i idealną miękkość tkaninom. Działa pielęgnacyjnie, chroni włókna tkanin, ułatwia prasowanie i zmniejsza elektryzowanie się ubrań. Doskonale się wypłukuje i ma przepiękny, delikatny zapach kwiatów wiśni i jaśminu. Ekonomiczna butelka z wygodną rączką na 120 płukań. 3 l

    pH 2,5-3,5

    testowany dermatologicznie
    nie testowany na zwierzętach
    certyfikowany przez One Voice
    certyfikowany przez Ecocert Ecodetergent
    Cruelty Free
    produkt wegański - zawiera tylko składniki i surfaktanty pochodzenia roślinnego
    nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego
    optymalnie biodegradowalny
    1 litr płynu wystarcza na 120 płukań

 Sposób użycia:

Pralka: wlej 25 ml (niepełną nakrętkę) płynu do odpowiedniej przegródki pralki przeznaczonej na płyny do płukania tkanin.

Suszarka: płyn zmniejsza elektryzowanie się tkanin. Wlej 15 ml płynu (pół nakrętki) na mokre rzeczy w suszarce (przed suszeniem). Nie pozostawi plam :)

 Skład: 5 do 15% mydło roślinne (z rzepaku, kokosa i lnu),< 5% surfaktanty niejonowe (na bazie pszenicy, kukurydzy, kokosa i nasion palmy), surfaktanty anionowe (na bazie kokosa i nasion palmy), potassium sorbate i 100% naturalny zapach z dominującymi nutami kwiatów wiśni i jaśminu,zawiera także: wodę, alkohol, sekwestranty, regulator kwasowości, ekstrakt glicerynowy z bio wiśni.


 Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

 Pojemność: 1 l z miarką w nakrętce 30 ml

Produkt certyfikowany przez:

Producent: EDL - Etamine du Lys  Francja