Wczytuję dane...
Model: SO-5080,
Gwarancja: 12 miesięcy
Zawartość opakowania: 1.01 KG
Cena jednostkowa: 44.55 PLN
EAN: 4019886050401
Wysyłka od: 15.50 PLN
Producent: Sodasan

Proszek do prania, uniwersalny KOLOR SENSITIVE 1,01kg.

Bezzapachowa formuła specjalnie opracowana dla potrzeb alergików, osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień. Doskonały do prania ubrań niemowląt i dzieci. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników i konserwantów. Proszek do prania wszystkich rodzajów tkanin kolorowych już od 30°C z wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Innowacyjna formuła na bazie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Wnika głęboko we włókna i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, chroniąc kolory. Bardzo dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

.

ZASTOSOWANIE: do prania automatycznego lub ręcznego w temperaturze wody od 30 do 95 stopni. Proszek wystarcza na 22 prań przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu pranych tkanin. Przed praniem zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na metkach pranych ubrań i tkanin przez producenta, postępuj zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi sposobu prania.

DOZOWANIE: postępuj zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi w środku opakowania.

SKŁADNIKI: > 30% mydło roślinne mydło*, 15 – 30% węglan sodu, węglan potasu, 5-15% cytrynian trisodowy, 5 – 15% krzemian, <5% gliceryna*.

* 35% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych.

Produkt certyfikowany zgodnie ze standardami Nature Care Product Standard, produkty opatrzone tym znakiem zostały dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości. Składają się z wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego i ekologicznego. Produkt zatwierdzony przez Vegan Society jako produkt wegański.

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu.

INSTRUKACJA BEZPIECZEŃSTWA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

MASA NETTO: 1,01kg. NAJLEPIEJ ZUŻYĆ: 24 m-ce od otwarcia.

Produkt certyfikowany przez:

  

Informacje dodatkowe: Certyfikowany produkt ekologiczny. Nie zawiera surowców pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników, konserwantów czy środków zapachowych, chloru, fosforanów, wybielaczy optycznych czy składników pochodzących z martwych zwierząt. Produkt wegański.

.

Producent: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH  Niemcy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...